top of page

АДАМА ВИНО

Наше вино Каберне - найкраще, бо в ньому тільки виноград, що виріс на півдні Одещини, а у виноградісонце, і більше нічого!

Як правильно зберігати наше вино вдома?

Наша увага до деталей поширюється не тільки на сам процес виготовлення якісного вина, а й на умови його зберігання. Якщо правильно поставитись до створення належних умов, кожна крапля вина не втратить свого вишуканого смаку та аромату. Температура грає важливу роль у процесі зберігання. Саме тому ми дотримуємося температурного режиму в 10-12°C для наших бочок, які забезпечують повну герметичність.

 

Розлив вина у пляшки - це важливий етап, який ми проводимо тільки напередодні продажу. Наше вино не потрапляє до пляшок заздалегідь, як це прийнято в масовому виробництві. Саме через це гіганти винного промислу постійно вимушені використовувати при виготовленні вина різні шкідливі консерванти, котрі впливають на якість та смак напою. 

 

Цим простим кроком ми випереджаємо масових виробників. Адже, якщо ви знаєте як зберігати вино, у вас завжди буде доступ до найкращого продукту. А враховуючи той факт, що наше вино є дійсно живим та натуральним, ви більше не захочете купувати продукцію інших брендів. Наша домашня виноробня дозволить вам отримати доступ до максимально якісного вина, яке за правильної температури може зберігатися у пляшці до 3-х місяців без втрати своїх властивостей. 


Як правильно зберігати вино вдома? Оскільки наше вино не містить консервантів, важливо дотримуватися правильних умов його зберігання в домашніх умовах. Вино рекомендується зберігати в темному і прохолодному місці при температурі 1-10°C. Ми рекомендуємо нашим клієнтам не тримати відкриту пляшку вина довше ніж 2-3 дні, щоб зберегти його свіжість та смакові характеристики. Ці прості правила дозволять вам насолоджуватися вином найкращої якості, адже за умови правильного його зберігання, напій не втратить свого аромату на смаку.

bottom of page