top of page

АДАМА ВИНО

Приємно познайомитись!

WhatsApp Image 2024-02-13 at 07.52_edited.jpg
WhatsApp Image 2024-05-08 at 22.25_edited.jpg

Наша історія почалася з простої, але надзвичайної ідеї - створити власний виробничий бізнес у сфері виноробства. Шість років практики та вдосконалення технології виробництва вина, протягом яких ми виготовляли вино для власного споживання, допомогли нам віднайти найкращі рецептури. Нам було важливо створити українське вино, яке не містить штучних добавок, особливо діоксиду сірки, що використовується для стабілізації і консервації вина на промисловому рівні.

 

Наше вино завжди було натуральним і безпечним для споживання. Ще наші друзі почали цінувати це при споживанні, а тепер вже клієнти з усієї України насолоджуються натуральним смаком та залишають найкращі відгуки. Уважне ставлення до кожного з етапів створення вина дозволило нам вийти на виробництво більшого рівня, проте ми все ще залишаємося домашньою компанією. Це дає нам можливість пропонувати вам купити українське вино найвищої якості, вироблене з найкращих сортів винограду, котрі ми отримуємо в сонячній Одещині.

 

Так, наша українська виноробня до сих пір залишається досить невеличкою у порівнянні зі світовими гігантами, котрі спеціалізуються на виробництві столового вина. Проте саме це дає нам можливість контролювати якість нашої продукції та обійтись без використання діоксиду сірки та інших шкідливих компонентів, котрі впливають на лише на смак вина, а ще і на ваше здоров’я.


Ми перетворили наше хобі в справу серця і душі, і з радістю пропонуємо вам купити справжнє живе українське вино без штучних добавок і консервантів. Наші вина - це не лише напій, це частина нашої душі, яку ми хочемо розділити з вами. Разом з "Адама Вино" ви можете насолоджуватися натуральним, високоякісним та смачним вином, яке створене з любов’ю та турботою про ваше здоров'я і задоволення.

bottom of page