top of page

АДАМА ВИНО

Бажаєте дегустацію перед тим як здійснити замовлення?

ТАК

Наша дегустація безкоштовна! Вона не передбачає екскурсії та інших елементів шоу. Вас не будуть випробовувати годиною завченого тексту з елементами «гумору». Вам запропонують випити вина в затишному місці із видом на Дніпровські розливи. Якщо воно Вам сподобається, Ви можете придбати бажану кількість. Якщо ні – продовжуєте шукати своє вино.

HI

Ви можете придбати наше Каберне і без дегустації, якщо все прочитане Вас переконало. Тоді Вам потрібно зателефонувати і оформити замовлення. Оплата вина та доставки у Вашому відділенні Нової пошти.

Якщо у вас є бажання спершу отримати уявлення про смак вина, котре ми пропонуємо купити, то нам нічого приховувати. Дегустація вина це та безкоштовна опція, котру ми надаємо кожному своєму клієнту в місті Київ. 

 

Винна дегустація дозволить вам особисто переконатися в смакових якостях крафтового вина, котре виготовляється без додавання консервантів та інших шкідливих хімічних речовин. У виробництві ми використовуємо тільки один компонент - виноград Каберне Совіньйон, що разом із перевіреною роками рецептурою дозволяє нам створити справжню магію. Скуштувавши на дегустації в Києві наше справжнє живе вино хоча б раз, ви, скоріш за все, будете інакше дивитись на вино масового виробництва. 
 

Втім, якщо дегустація це не те, що ви шукаєте, то можна просто зараз замовити вино і спробувати його в комфорті свого дому, відкоркувавши пляшку улюбленого напою з близькими вам людьми. Наше виробництво можна назвати сімейним і саме сімейні цінності є для нас провідними. Це спонукає нас створювати для вас справжнє натуральне домашнє вино без консервантів, щоб ви могли насолоджуватися напоєм у компанії друзів чи своєї родини. 

Наші контакти

+(38) 068 695 41 10

Щоб домовитись про дегустцію або придбати вино ми можете скористатись вище вказаними контактами або заповнити форму.

Дякуємо за звернення!

bottom of page