top of page

Біле та червоне сухе вино: розкриття калорійності та переваг для фігури

Кому не знайоме приємне відчуття насолоди від келиха хорошого вина? Але при цьому часто виникає питання: скільки калорій насправді міститься у вині? Як ми зараз дізнаємося, калорійність вина залежить від цілого ряду факторів, зокрема, від алкоголю та цукру. Для всіх, хто цінує насолоду і при цьому стежить за своєю фігурою, ми надаємо необхідну інформацію. Давайте розберемося у співвідношенні калорій!


Звідки беруться калорії у вині

Калорії у вині надходять з цукру та алкоголю. Цукор містить 4 калорії на грам, а алкоголь - 7 калорій на грам. Крім того, калорійність вина залежить від сорту винограду, тривалості бродіння і кількості цукру, доданого в продукт.


Скільки калорій у пляшці вина

Відкорковування пляшки вина це прелюдія до розслабленого вечора. Але коли ви наливаєте вино, закрадається питання: як ця насолода вплине на ваш баланс калорій? В середньому, стандартна пляшка вина об'ємом 750 мл містить від 600 до 700 калорій. Точна кількість залежить від типу вина, оскільки солодкі вина, як правило, містять більше цукру, а отже, більше калорій. Тому, якщо ви дбаєте про свою фігуру, радимо уважніше придивитися до вина, яке ви обираєте.


Проте цілком зрозуміло: вино не обов'язково має бути калорійною бомбою - якщо ви насолоджуєтесь ним у помірних кількостях.Чи є вино калорійною бомбою

Термін «калорійна бомба» часто викликає тривогу, особливо якщо ви намагаєтеся дотримуватися збалансованого харчування. Проте у випадку з вином все досить просто: воно ніяк не може бути калорійною бомбою якщо насолоджуватись ним без надмірного споживання. Стандартний келих вина об'ємом 150 мл містить близько 120-130 калорій. Зауважте, що ці показники варіюються залежно від типу вина. Сухі вина, природно, містять менше цукру, а отже, менше калорій, ніж їхні солодкі аналоги. 


Скільки калорій в 0,5 л вина

Кількість калорій в 0,5 л вина залежить від типу вина, оскільки різні види вина містять різну кількість алкоголю і цукру. В середньому, стандартний келих вина (приблизно 150 мл) містить близько 120-130 калорій. Півлітра вина еквівалентно 500 мл, і якщо припустити, що вино містить близько 13% алкоголю, це може скласти близько 520 калорій.


Скільки калорій в 100 мл сухого червоного вина

Сухе червоне вино з його спокусливо складним смаком є абсолютним хітом серед поціновувачів вина. Якщо ви запитаєте, скільки калорій міститься в 100 мл цього чудового вина, відповідь буде приблизно 80-90 калорій. Сухе червоне вино відрізняється меншим вмістом цукру, що призводить до більш стрункого балансу калорій. Чудовий вибір для тих, хто любить, щоб все було смачним і дбало про фігуру - на противагу солодким альтернативам.


Чи може вино призвести до збільшення ваги

Так, вино в середньому містить близько 100 калорій на келих, тому часте додавання додаткових 100 калорій до вашого щоденного меню теоретично може призвести до збільшення ваги. Вино та інші види алкоголю містять порожні калорії - це означає, що вони не надходять з поживними речовинами, які допомагають вам насититися. Крім того, згідно з даними досліджень, ваш організм засвоює алкоголь раніше, ніж їжу.Тим не менш, тут не все так однозначно. У наші дні здається, що всі постійно намагаються привести себе у форму і схуднути, а коли мова йде про вино, то воно може навіть допомогти вам схуднути. Біле вино містить ті чарівні антиоксиданти, про які ви так багато чули - зокрема, епікатехін, кверцетин і ресвератрол. Що спільного у всіх цих складних для вимови слів? Вони допомагають вам підтягнути талію.


Антиоксиданти сприяють зниженню ваги, якщо ви вживаєте один-два келихи білого вина на день. Однак будьте обережні - надмірне вживання вина матиме протилежний ефект, оскільки калорії можуть швидко накопичуватися!


Яка користь від вживання вина

Якщо ви п'єте вино, ось деякі з переваг цього напою для здоров'я, згідно з даними міжнародних досліджень:

  • містить антиоксиданти.

  • корисне для серця (в помірних кількостях).

  • може допомогти знизити рівень холестерину.


Чому червоне вино корисніше за біле

Усе зводиться до процесу виробництва. Біле вино в основному виготовляється з білого винограду, з якого знімають шкірку перед процесом ферментації; тим часом червоне вино виготовляється з червоного або чорного винограду, а шкірка залишається на винограді під час ферментації. Тому червоне вино містить більше антиоксидантів, оскільки ці сполуки містяться в основному в шкірці винограду. Ці антиоксиданти включають ресвератрол, який, як вважається, сприяє здоров'ю серця.


Отже, підсумувавши все вищесказане, можна зробити висновок, що вино дійсно має певні калорії, проте помірне його споживання може не лише бути безпечним для вашої фігури, а навіть допоможе схуднути! Втім варто пам’ятати про помірне споживання, щоб кількість додаткових калорій, що потрапляють до вашого організму, не перевищувала норму.


2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page